De kersverse winnaars van de Beste Coschapverkiezing 2013 zijn 19 juni jongstleden bekend gemaakt tijdens de uitreiking op de Medische Carrieredag.

Zie hieronder het overzicht van de genomineerden en winnaars per categorie, de beste clinici én de beste onderwijsondersteuner!

 

Beste Coschap 2013 

Dermatologie, Oogkeelkunde & KNO

1. KNO – Onze Lieve Vrouw Gasthuis (OLVG) 

2. KNO – Slotervaartziekenhuis

3. Dermatologie – Flevoziekenhuis

 

Interne Geneeskunde – Zaalcoschap

1. Flevoziekenhuis

2. Slotervaartziekenhuis

3. Tergooi Ziekenhuizen

 

Heelkunde – Zaalcoschap

1. Onze Lieve Vrouwe Gasthuis (OLVG)

2. Boven-IJ Ziekenhuis

3. Academisch Medisch Centrum (AMC)

 

Kindergeneeskunde 

1. West-Fries Gasthuis

2. Onze Lieve Vrouwe Gasthuis (OLVG)

3. Flevoziekenhuis

 

Neurologie

1. Slotervaartziekenhuis

2. Academisch Medisch Centrum (AMC)

3. Medisch Centrum Alkmaar (MCA)

 

Psychiatrie

1. Sint Lucas Andreas Ziekenhuis (SLAZ)

2. Waterland Ziekenhuis

3. Medisch Centrum Alkmaar (MCA)

 

Gynaecologie

1. Amstelland Ziekenhuis

2. Zaans Medisch Centrum

3. Tergooi Ziekenhuis

 

Poli Interne / Poli Heelkunde

1. Poli Interne – Slotervaartziekenhuis

2. Poli Interne – Flevoziekenhuis

3. Poli Heelkunde – Onze Lieve Vrouwe Gasthuis (OLVG)

 

Sociale Geneeskunde

1. GGD Flevoland

2. de Brijder Stichting

3. Human Capital Care

 

Huisartsgeneeskunde

1. Gezondheidscentrum Reigersbos

2. Huisartsenpraktijk de Oostkaap

3. Huisartsenpraktijk de Zeeuw

 

Beste Clinici 2013

DOK: Dermatologie, Oogheelkunde & KNO

1. drs. Starink – Dermatologie AMC

2. dr. Schot – KNO AMC

3. dr. Videler – KNO Flevoziekenhuis

 

IHK: Interne, Heelkunde, Kindergeneeskunde

1. dr. Biezeveld – Kindergeneeskunde OLVG

2. prof. dr. Brinkman – Interne Geneeskunde OLVG

3. prof. dr. Bosman – Kindergeneeskunde AMC

 

NPG: Neurologie, Psychiatrie en Gynaecologie 

1. dr. Bayram – Gynaecologie Zaans MC

2. dr. Roos – Neurologie AMC

3. drs. van Gelder – Gynaecologie Slotervaartziekenhuis

 

Beste Onderwijsondersteuner 2013

1. Joke Schumacher – Chirurgie AMC

2. Annet Slagt – Flevoziekenhuis

3. Anja Blankenzee & Ijbeleen Jüngen – OLVG

Sluit Menu